Menu

Léto 2020
Léto 2019
Léto 2018
Léto 2017
Léto 2016
Doporučení rodičům
Ubytování
Zdravotní péče
Co s sebou
Stravování
Program tábora
Lidé
Fotografie z let minulýchKontakty:

organizátor
Vlasta Burmazová
777 868 066

hlavní vedoucí
I. běh
Milan Dejdar
608 500 021

II. běh
Láďa Rýzner
775 222 995

e-mail:
info@mujtabor.cz
admin@mujtabor.cz

adresa tábora:
LDT Velká Bukovina
Velká Bukovina u Děčína
407 29

počítadlo.abz.cz

Léto 2017

AKTUÁLNĚ

Máme téma na letošní tábor!!!

Protože jsme zaznamenali určitou nervozitu kolem tématu letošního tábora, rozhodli jsme se už nedělat drahoty a jít s kůží na trh…

…letos stihneme děsně věcí…letos totiž…BUDEME CESTOVAT ČASEM!!!

Prolítnem Červí dírou a ocitnem se na nejroztodivnějších místech i v různých dobách. Brána času je nevyzpytatelná…nikdy nevíme, kde nás zrovna vyhodí – vynálezce se dočista zbláznil, když dostal opičí mor na ostrově Bananahemok, a tak ani netušíme, co nás kde může čekat. Nebude potřeba konkrétní kostým…ale určitě využijeme jakoukoliv karnevalovou masku – čeká nás rej masek i tajemná noční dobrodružství v přestrojení.

Sledujte náš facebook…dozvíte se víc!


Najdete nás na Facebookufacebook (funguje, i když nejste k Facebooku přihlášení nebo nemáte účet)

Termíny:
I.běh 16. 7. – 29. 7. 2017
II.běh 30. 7. – 12. 8. 2017

Cena:
Cena tábora: 4 500,–
V ceně: ubytování, strava 5× denně, odměny, ceny, diplomy, drobné sladkosti během dne, vstupy na koupaliště, 2× celodenní výlet, doprava na/z tábor, moře lásky, kýbl trpělivosti a velehory zábavy :). Cena nově zahrnuje také táborové tričko a oddílovou fotku!

Přihláška: ke stažení v PDF nebo DOCX
Přihlášku zašlete buď elektronicky na e-mail vlastaburmazova@seznam.cz nebo poštou na adresu Vlasta Burmazová, Odboje 55, 412 01 Litoměřice.
Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte a Prohlášení o zdravotním stavu dítěte (ke stažení v PDF nebo DOCX) spolu s kartičkou pojištěnce i Zdravotním a očkovacím průkazem odevzdáte v den odjezdu!

Pokud máte jakýkoliv dotaz, napište nám na Facebook facebook

Příprava před táborem
POZDRAVY Z TÁBORA
Pošta jezdí do tábora každý den a ještě týž večer jsou pohledy dětem rozdány. Stejně tak i opačným směrem…Maminky, prosíme, zabalte dětem pohledy s nadepsanými adresami a ideálně opatřenými známkami a dejte je někam na viditelné místo. Určitě Vám z tábora napíšeme.

MOBILNÍ TELEFONY
Dneska už má mobil každý prcek, to je jasná věc. Přesto bychom Vás chtěli požádat – nedávejte jim je na tábor. Raději jim pište…děti na pohledy opravdu toužebně čekají, navzájem si je ukazují a mají z nich větší a trvalejší radost. Mobil překáží, může se rozbít, ztratit a kapacity na nabíjení jsou minimální.
Pokud se i přesto rozhodnete dítěti mobil dát, NENESEME ZODPOVĚDNOST ZA TO, CO SE S MOBILEM STANE. Děti, vyjma těch nejstarších (těm by zřejmě po odebrání mobilu hrozila okamžitá sociální smrt) mají mobil uložený přes den v trezoru. Dostávají ho večer, v době osobního volna, abychom tak minimalizovali riziko, že skončí v potoce nebo zapomenutý v lese. Takže pokud můžeme poprosit – nakupte známky, pohledy s obrázky a pište pište!!!

BATŮŽEK PRO TÁBORNÍKA
Jaký má být? Pohodlný a dostatečně velký. Na táboře používáme batůžky na výlety, kdy se tam musí vejít veškeré vybavení na koupaliště. Případně plyšáček a noční proprietky, když jdeme spát mimo tábor…Prosím, dbejte na to, aby byl batůžek dítěti pohodlný a neškrtil ho.
 

KAPESNÉ NA TÁBOR
V ceně tábora jsou placeny veškeré vstupy na koupaliště, výlety, jízdné na výlety, drobné sladkosti a pokud trávíme větší část den na koupališti – vozíme z tábora svačiny a pití. Proto mají děti své kapesné jen pro svou vlastní útratu na výletě. Starší děti samozřejmě mohou v průběhu tábora navštívit místní krámek a doplnit deficity (přeci jen, ve várnici cocacolu nemáme, že:)) Prosím zvažte tedy výši kapesného. Všechny peníze jsou hned po příjezdu od dětí vybrány a uschovány v trezoru – dostávají je vždy ráno před výletem. Neutracené peníze (což se skoro nestává:)) dostanou děti zpět domů.

SLADKOSTI
Určitě si říkáte nad kufrem nebo v obchodě, jak tedy s těmi sladkostmi na tábor. Klidně jim nějaké oblíbené dobrůtky zabalte, jenom to prosím, s množstvím nepřeháňejte. Děti to většinou snědí nejpozději 3. den tábora, takže jim to stejně dlouho nevydrží a akorát hrozí břichabol. Po příjezdu na tábor kontrolujeme namazané svačinky z domova, které vybíráme, či si je děti ihned snědí, ale sladkosti od vás jim necháváme. Proto jsou ideální jednotlivě balené malé sladkosti – na nedojedky se těší mravenci, kterých se pak děti nemohou zbavit. V chatičkách je také přes den teplo, proto vše z čokolády, či obsahující nějaké krémy, bude velmi brzo zkažené nebo tekuté. Doporučujeme cucavé bonbóny, lízátka, gumídky v malých pytlíčcích. Děti si je často berou sebou na program a vždy je možnost si to v klidu sníst. Pokud jim žádné nezabalíte, nemusíte mít strach, že bude táborník bez dobrůtek – denně soutěžíme a na večerním nástupu se rozdělují odměny, takže každý den mají něco na zub.

VEŠKY, BLEŠKY, HNIDY A MUŇKY…
Prosíme, důkladně prohlížejte do odjezdu dětem hlavy. Obzvláště, jestli se pohybuje v dětském kolektivu nebo jede z jiného pobytu, kde bylo více dětí. Po příjezdu na tábor bude naše zdravotnice prohlížet všechny kebulky a pokud najde nějakého černého pasažéra, budete si muset obratem pro dítě přijet – BEZ NÁROKU NA VRÁCENÍ PENĚZ. Letošní rok jsme se rozhodli být v tomto skutečně nekompromisní.

BALÍME NA TÁBOR
Pomalu se nám přiblížila doba, kdy přemýšlíte, co všechno budou potřebovat Vaše děti na táboře. Abychom Vám to usnadnili, připravili jsme pro Vás vzorový seznam.
Samy, milé maminky víte nejlépe, v čem se Vaše dítě cítí nejlépe. Prosíme, vše důkladně podepište, kolikrát je to opravdu detektivní práce:)

tisk | Přečteno: 2086x