Menu

Léto 2020
Léto 2019
Léto 2018
Léto 2017
Léto 2016
Doporučení rodičům
Ubytování
Zdravotní péče
Co s sebou
Stravování
Program tábora
Lidé
Fotografie z let minulýchKontakty:

organizátor
Vlasta Burmazová
777 868 066

hlavní vedoucí
I. běh
Milan Dejdar
608 500 021

II. běh
Láďa Rýzner
775 222 995

e-mail:
info@mujtabor.cz
admin@mujtabor.cz

adresa tábora:
LDT Velká Bukovina
Velká Bukovina u Děčína
407 29

počítadlo.abz.cz

Zdravotní péče

Základem zdravotního zabezpečení tábora je dětská doktorka či kvalifikovaná zdravotní sestra s plně vybavenou ošetřovnou a marodkou.

Při příjezdu do tábora jsou všechny děti seznámeny se zdravotnicí a je jim ukázáno, kde sídlí. Zdravotnice je dětem k dispozici kdykoli během pobytu (zdravotní péče poskytována ve dne i v noci). Po celou dobu tábora je připraveno osobní auto se zkušeným řidičem pro případný akutní odvoz k lékaři.

Přes den ordinuje lékařka v Žandově (cca. 3 km), ve vážnějších případech či v noci je blízko do nemocnic v České Lípě či Děčíně.

V přihlášce příslušný dětský lékař deklaruje zdravotní způsobilost dítěte k účasti na táboře (dle ustanovení zákona č. 258/2001 Sb. o ochraně veřejného zdraví), včetně případných zdravotních omezení a léků, jež má dítě po dobu tábora užívat (dlouhodobě užívané léky, antialergika, vitamínové preparáty apod.).Veškeré léky a vitaminové prostředky jsou rodiče povinni odevzdat zdravotnicím v den odjezdu u autobusu. Zdravotnice léky dětem vydává po dobu tábora v intervalech a dávkách určených lékařem.

Zdravotnice také předávají veškeré informace o zdravotním stavu dětí jejich vedoucím, aby tomu bylo možné přizpůsobit oddílové programy a hry.

tisk | Přečteno: 3826x