Menu

Léto 2020
Léto 2019
Léto 2018
Léto 2017
Léto 2016
Doporučení rodičům
Ubytování
Zdravotní péče
Co s sebou
Stravování
Program tábora
Lidé
Fotografie z let minulýchKontakty:

organizátor
Vlasta Burmazová
777 868 066

hlavní vedoucí
I. běh
Milan Dejdar
608 500 021

II. běh
Láďa Rýzner
775 222 995

e-mail:
info@mujtabor.cz
admin@mujtabor.cz

adresa tábora:
LDT Velká Bukovina
Velká Bukovina u Děčína
407 29

počítadlo.abz.cz

Doporučení rodičům

Vážení rodiče, doba je moderní a mobilní telefon dnes i malé děti považují za zcela běžnou věc. Zvažte ale, zda ho dát dětem s sebou na tábor.

Hodně dětí jede na tábor poprvé, ale i těm ostříleným táborníkům se může zastesknout. Poté hned řeší plačící vše po telefonu s rodiči či babičkou. Snad každá maminka, která slyší své plačící dítko, chce sednout do auta a vyrazit směr tábor.

Jenže druhý den je vše jinak, problémy se vyřeší na místě, stesk přejde a rodiče přijedou zbytečně. Pokud by se dělo s Vašim dítkem něco vážného, budeme Vás okamžitě kontaktovat. Dalším důvodem je hrozící ztráta telefonu nebo jeho poničení v přírodě. Také z tohoto důvodu nemají děti mobilní telefony u sebe, nýbrž u hospodářky v trezoru. Vaše děti svůj mobilní telefon dostanou k použití v osobním volnu, tzn. od večeře do večerky.

Z dlouholetých zkušeností můžeme doporučit psaní dopisů a pohledů. Děti jsou mnohem radši, když jim přijde pošta, než když jim zavoláte. Zejména u menších dětí je soutěžení v počtu obdržené pošty ve velké oblibě. Děti si pohledy a dopisy vystavují v chatičkách.

Dalším problémem jsou návštěvy. Když už se malý táborník zadaptuje a poté přijede návštěva, začínáme na novo. A nemluvě ani o tom, že za všemi dětmi rodiče přijet nemohou a věřte, že ostatním je to líto. Proto prosím pečlivě zvažte, zda je Vaše návštěva opravdu nutná. Jestliže se přesto pro návštěvu rozhodnete, oznamte to, prosím, předem hlavní vedoucí.

Další důležité informace:

Děkujeme za pochopení

tisk | Přečteno: 5648x