Menu

Léto 2020
Léto 2019
Léto 2018
Léto 2017
Léto 2016
Doporučení rodičům
Ubytování
Zdravotní péče
Co s sebou
Stravování
Program tábora
Lidé
Fotografie z let minulýchKontakty:

organizátor
Vlasta Burmazová
777 868 066

hlavní vedoucí
I. běh
Milan Dejdar
608 500 021

II. běh
Láďa Rýzner
775 222 995

e-mail:
info@mujtabor.cz
admin@mujtabor.cz

adresa tábora:
LDT Velká Bukovina
Velká Bukovina u Děčína
407 29

počítadlo.abz.cz

Stravování

Děti dostávají jídlo 5× denně (snídaně, oběd, svačina, večeře, druhá večeře). Jídlo se podává ve společné jídelně, kde jedí všichni společně s vedoucími. Děti sedí u stolu po oddílech. Vedoucí mají oddělený stůl. Jídelna sousedí s kuchyní a je s ní spojena výdejním okénkem, ke kterému si děti chodí pro jídlo. Jídelna i kuchyně se nachází ve zděné budově.

Snídaně

Oběd

Svačina

Večeře

Samozřejmě nikdo nejde spát s hladovým bříškem, a ani není o hladu, pokud to dané jídlo prokazatelně nejí. Vždy se snažíme vyhovět nárokům našich malých táborníků.

V případě táboráků či jiných nočních akcí bývá jedno jídlo navíc. Jako např. vuřty, pečení hadů (překvapení pro děti), pečivo, kusové ovoce, zelenina.

Laskominy a dobrůtky jsou součástí odměn a děti je dostávají za soutěže, proto ani o ně nebudou ochuzeny.

Obědy a večeře se podávají vždy teplé. Jejich rozmanitost a kvalita odpovídá všem současným poždavkům na optimální vývoj dítěte. Pokrmy se zásadně připravují přímo v táborové kuchyni v ten samý den, co jsou konzumovány.

Pokud se oddíly vypraví na celodenní výlet, je pro ně připravena odpovídající svačina. V případě delších výletů je jim jídlo dopraveno do místa tábořiště, či zajištěno jinak.

Po celý den i noc mají děti neustále přístup k čerstvě připravenému čaji (chladnější počasí) nebo k ovocným nápojům.

Dětem s upraveným režimem stravování (např. bezlepková dieta) jsou připravována odpovídající jídla, tak aby nedošlo k narušení jejich stravování. Rodiče jsou však povinni nám toto nahlásit již při přihlašování dítěte na tábor!

tisk | Přečteno: 3951x