Menu

Léto 2020
Léto 2019
Léto 2018
Léto 2017
Léto 2016
Doporučení rodičům
Ubytování
Zdravotní péče
Co s sebou
Stravování
Program tábora
Lidé
Fotografie z let minulýchKontakty:

organizátor
Vlasta Burmazová
777 868 066

hlavní vedoucí
I. běh
Milan Dejdar
608 500 021

II. běh
Láďa Rýzner
775 222 995

e-mail:
info@mujtabor.cz
admin@mujtabor.cz

adresa tábora:
LDT Velká Bukovina
Velká Bukovina u Děčína
407 29

počítadlo.abz.cz

Lucie Perníčková

Lucka

Narozena: 4.4.1984
Bydlím: Litoměřice
Co dělám: Jsem cukrářka
Moje přezdívka: Pudlinka- Moje přezdívka vznikla na táboře. Měli jsme objednané psovody, ale bohužel jim to nevyšlo. Abychom děti nezklamali, tak jsme se do toho vrhli sami. Bylo nás 12 vedoucích. Šest z nás dělalo psy a šest psovody. Můj vedoucí byl uvaděč a já jeho uvaděčský pudlík. Samozřejmě pudlíci umí samé cirkusové kousky a i na mě byl nachystaný podobný žánr. Dětem se to líbilo a od té doby se mi říká Pudlinka.
Moje oblíbená činnost: Svůj volný čas trávím nejraději venku, když to počasí dovolí. Chodím pomáhat s koňmi do nedaleké stáje. Také si občas zajdu protáhnou tělo do posilovny, ale Rambo ze mě asi nebude…
Na tábor jezdím: Na tento tábor jsem jela poprvé když mi bylo osm let společně s mým o dva roky mladším bráchou. Nepamatuji si, kolikrát jsem jela jako dítě, ale vím, že se mi tam moc líbilo. Proto když jsem dostala nabídku jet jako vedoucí, hned sem ji přijala. Jako vedoucí jezdím na tábor od roku 2001 a doufám že ještě dlouho jezdit budu….
Proč jezdím: na tábor jezdím hlavně ráda. Když člověk vidí ty rozzářené dětské tváře, když zrovna vyhrají v nějaké hře. Hodně se tam nasměji, jak s dětmi tak i v kolektivu vedoucích. Jako dítě jsem si odnášela plno zážitků nyní tomu není nijak.
Zvláštní znaky, specializace: Věnuji se především těm nejmenším dětem, co přijíždí na náš tábor. 

tisk | Přečteno: 1423x